Komunikat dot. SARS-CoV-2

Szanowni Klienci,

Z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie całego kraju, mając na względzie troskę o zdrowie naszych Pracowników a także Klientów uprzejmie proszę o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie MZGK Sp. z o.o. do spraw absolutnie pilnych, których załatwienie poprzez kontakt bezpośredni jest nieodzowne.

Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej, odprowadzania ścieków i odbioru odpadów komunalnych i aby te czynności mogły być realizowane niezbędna jest wiedza i doświadczenie naszych Pracowników, zatem w przypadku wystąpienia zakażeń w tej grupie zawodowej lub choćby tylko nałożenia obowiązku kwarantanny, nie będziemy mogli wykonywać tych zadań lub ich standard ulegnie znacznemu obniżeniu z przyczyn od nas niezależnych.

Przypominam, że w przypadku konieczności osobistej wizyty
w siedzibie Spółki obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa przy pomocy maski albo maseczki oraz dezynfekcja rąk płynem znajdującym się przy wejściu do budynku Spółki.

Proponuję załatwianie spraw drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zachęcam także do dokonywania czynności płatniczych używając usług płatności elektronicznej.

Wykaz dostępnych numerów telefonów i adresów e-mail:

Biuro Obsługi Klienta: tel. 81 883 36 25, e mail: bok@mzgk.pl

Sekretariat: tel. 81 883 01 03, e-mail: mzgk@mzgk.pl

Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych: tel. 81 883 25 50, e-mail: zuk@mzgk.pl

Zakład Wodociągów i Kanalizacji: tel. 81 883 05 90, e-mail: zwik@mzgk.pl

 

PREZES ZARZĄDU

Tomasz Bobrowski

Drukuj

Brak możliwości komentowania.