Przetargi

                         :: Zakład Wodociągów i Kanalizacji :     |     : Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych ::

 

Sprzęt na wyposażeniu MZGK sp. z o.o.  z siedzibą w Dęblinie.

 

 

Strona główna

 

Biuro Obsługi Klienta

 

Cenniki

 

Ogłoszenia i komunik.

 

Park maszynowy

 

Budowa siedziby

 

Przetargi

 

Ośrodek rekreacyjny

 

Nieruchomości

 

Galeria zdjęć

 

Ekoedukacja

 

Rys historyczny

 

Kontakty

 

 

 

 

SAMOCHÓD WIELOFUNKCYJNY SCK-12z WUKO

 

Samochód wielofunkcyjny do ciśnieniowego czyszczenia i udrażniania kanalizacji SCK-12z na podwoziu MAN12.220,
rok produkcji 2007, przeznaczony do udrażniania i mycia wodą pod wysokim ciśnieniem kanałów o średnicy 50-800 mm,
z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu. Usuwa zanieczyszczenia i osady z wpustów ulicznych, wodę z zalanych piwnic. Samochód przystosowany do pracy w temp. ujemnych do -5oC.
… cennik usług

 


 

 

 

ŚMIECIARKA MAN SM-200/21

 

Śmieciarka samochodowa SM-200/21 na podwoziu samochodu MAN TGS 26.320, rok produkcji 2008, przeznaczona
do zbierania odpadów komunalnych i transportu ich na wysypisko. Pojemność skrzyni ładunkowej wynosi 21m3, a pojemność kosza zasypowego 2m3. Wyposażony w liniowo-płytowy system zgniatania śmieci – stopień ugniatania odpadów 1:5
oraz uniwersalne urządzenia do opróżniania pojemników (zakres pojemności pojemników 80-1100 litrów). W samochodzie zainstalowano system umożliwiający przejście ze sterowania automatycznego prasą na sterowanie ręczne w dowolnej fazie cyklu automatycznego oraz układ dezynfekcji pojemników, wyposażony w wąż o długości 10 m z lancą, zbiornik na ciecz dezynfekującą o pojemności 25 dm3, układ uruchamiany z rękojeści lancy, zabezpieczony przed zamarznięciem.

 


 

 

 

ŚMIECIARKA JELCZ SM200

 

Śmieciarka samochodowa SM 200 na podwoziu samochodu JELCZ P422, rok produkcji 1999, przeznaczona do zbierania odpadów komunalnych i transportu ich na wysypisko. Wyposażony w liniowy system zgniatania śmieci oraz uniwersalne urządzenia do opróżniania pojemników (zakres pojemności pojemników 60-1100 litrów). Pojemność skrzyni ładunkowej wynosi 16m3, a pojemność kosza zasypowego 1,4m3.

 


 

 

 

KOPARKO-ŁADOWARKA JCB 3CX

 

Koparko-ładowarka JCB model 3CX, rok produkcji 2007, przeznaczona do prac ziemnych. Moc silnika 92 KM. Wyposażona
w najnowszy model kabiny Projekt P21, skrzynię biegów PowerShift, ramię teleskopowe, łyżkę koparkową szer. 60 cm, układ amortyzacji łyżki ładowarkowej SRS, napęd 4x4.
 … cennik usług

 


 

 

 

MINI KOPARKA JCB 8018

 

Minikoparka JCB model 8018, rok produkcji 2007, przeznaczona do prac ziemnych w miejscach o ograniczonym dostępie. Silnik o pojemności 1,1 litra. Wyposażona w rurowe ramię, które jest nowatorskim rozwiązaniem mającym na celu przy zachowaniu lekkości zapewnić zwiększenie wytrzymałości i trwałości wysięgnika. Koparka posiada rozsuwane gąsienice,
co daje większe możliwości przy pracach na podłożu o większym kącie nachylenia. Kabina całkowicie oszklona i ogrzewana.
 … cennik usług

 


 

 

 

CIĄGNIK PRONAR AMK 320

 

Ciągnik rolniczy PRONAR AMK 320 wersja komunalna o mocy 36 koni mechanicznych przeznaczony do wszelkiego rodzaju prac komunalnych. W zależności od pory roku jest wykorzystywany do różnych prac; w okresie zimowym jest wyposażony
w pług odśnieżny KACPER ze zmienną geometrią oraz w rozsiewacz typu Motyl. Z tym sprzętem pracuje przy odśnieżaniu
i posypywaniu chodników oraz wąskich dróg gminnych na terenie Dęblina. W pozostałym okresie jest wyposażony w spe-cjalistyczną kosiarkę wysięgnikową PROCOMAS z głowicą z nożami tnącymi napędzaną hydraulicznie o szerokości 100 cm i wysięgiem do 3,85 m od osi ciągnika. Z tym osprzętem pracuje przy koszeniu poboczy dróg oraz innych terenów na których nie ma możliwości wykonania prac innym sprzętem.

 


 

 

 

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FIAT DUCATO

 

Samochód ciężarowy Fiat Ducato o ładowności 1.5 t ze skrzynią samowyładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z pracami wykonywanymi przez Zakład Usług Komunalnych, a także do bieżącej obsługi klientów MZGK. Pracuje także przy zbieraniu śmieci ze śmietniczek ulicznych w Dęblinie.

 


 

 

 

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VOLKSWAGEN

 

Samochód ciężarowy Volkswagen o ładowności 1 t ze skrzynią ładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z usługami świadczonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

 


 

 

 

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES 308D

 

Samochód ciężarowy Mercedes 308D o ładowności 1,2 t ze skrzynią ładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z usługami świadczonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

 


 

 

 

 

SAMOCHÓD ASENIZACYJNY STAR 1142

 

Samochód asenizacyjny przeznaczony do wywozu nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych na podwoziu samochodu Star 1142, wyposażony w narzędzie robocze o pojemności 4500L. Na wyposażeniu samochodu są węże
o łącznej długości ok. 20mb.

 


 

 

 

KOSIARKA SAMOJEZDNA CRAFTSMAN

 

Traktorek-kosiarka samojezdna wyposażona jest w silnik Briggs&Stratton o mocy 17,5KM, który został wyposażony w anty-wibracyjny system AVS, który obniża poziom drgań, zmniejsza jednocześnie hałas oraz wydłuża żywotność silnika. Mechaniczna przekładnia została wyposażona w 6 biegów w celu zapewnienia odpowiedniej prędkości do właściwej pracy kosiarki. Posiada dwunożowy system koszenia o szerokości 107 mm, a zakres wysokości koszenia wynosi 30-100 mm. Wyposażona jest w kosz o pojemności 200 l do zbierania skoszonej trawy.

 


 

 

 

URZĄDZENIE ROM 400

 

Urządzenie do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Przeznaczony do udrażniania wodą pod wysokim ciśnieniem kanałów o średnicy 50-200 mm. Pojemność zbiornika na wodę 400 l. Maksymalne ciśnienie 150 bar. Wydatek wody 40 l/min.  … cennik usług