Sprzęt na wyposażeniu MZGK sp. z o.o.  z siedzibą w Dęblinie.


SAMOCHÓD WIELOFUNKCYJNY SCK-12z WUKO Samochód wielofunkcyjny do ciśnieniowego czyszczenia i udrażniania kanalizacji SCK-12z na podwoziu MAN12.220, rok produkcji 2007, przeznaczony do udrażniania i mycia wodą pod wysokim ciśnieniem kanałów o średnicy 50-800 mm, z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu. Usuwa zanieczyszczenia i osady z wpustów ulicznych, wodę z zalanych piwnic. Samochód przystosowany do pracy w temp. ujemnych do -5oC. ŚMIECIARKA MAN SM-200/21 Śmieciarka samochodowa SM-200/21 na podwoziu samochodu MAN TGS 26.320, rok produkcji 2008, przeznaczona do zbierania odpadów komunalnych i transportu ich na wysypisko. Pojemność skrzyni ładunkowej wynosi 21m3, a pojemność kosza zasypowego 2m3. Wyposażony w liniowo-płytowy system zgniatania śmieci – stopień ugniatania odpadów 1:5 oraz uniwersalne urządzenia do opróżniania pojemników (zakres pojemności pojemników 80-1100 litrów). W samochodzie zainstalowano system umożliwiający przejście ze sterowania automatycznego prasą na sterowanie ręczne w dowolnej fazie cyklu automatycznego oraz układ dezynfekcji pojemników, wyposażony w wąż o długości 10 m z lancą, zbiornik na ciecz dezynfekującą o pojemności 25 dm3, układ uruchamiany z rękojeści lancy, zabezpieczony przed zamarznięciem.

ŚMIECIARKA JELCZ SM200 Śmieciarka samochodowa SM 200 na podwoziu samochodu JELCZ P422, rok produkcji 1999, przeznaczona do zbierania odpadów komunalnych i transportu ich na wysypisko. Wyposażony w liniowy system zgniatania śmieci oraz uniwersalne urządzenia do opróżniania pojemników (zakres pojemności pojemników 60-1100 litrów). Pojemność skrzyni ładunkowej wynosi 16m3, a pojemność kosza zasypowego 1,4m3.

KOPARKO-ŁADOWARKA JCB 3CX Koparko-ładowarka JCB model 3CX, rok produkcji 2007, przeznaczona do prac ziemnych. Moc silnika 92 KM. Wyposażona w najnowszy model kabiny Projekt P21, skrzynię biegów PowerShift, ramię teleskopowe, łyżkę koparkową szer. 60 cm, układ amortyzacji łyżki ładowarkowej SRS, napęd 4×4.  Minikoparka JCB model 8018, rok produkcji 2007, przeznaczona do prac ziemnych w miejscach o ograniczonym dostępie. Silnik o pojemności 1,1 litra. Wyposażona w rurowe ramię, które jest nowatorskim rozwiązaniem mającym na celu przy zachowaniu lekkości zapewnić zwiększenie wytrzymałości i trwałości wysięgnika. Koparka posiada rozsuwane gąsienice, co daje większe możliwości przy pracach na podłożu o większym kącie nachylenia. Kabina całkowicie oszklona i ogrzewana.

CIĄGNIK PRONAR AMK 320 Ciągnik rolniczy PRONAR AMK 320 wersja komunalna o mocy 36 koni mechanicznych przeznaczony do wszelkiego rodzaju prac komunalnych. W zależności od pory roku jest wykorzystywany do różnych prac; w okresie zimowym jest wyposażony w pług odśnieżny KACPER ze zmienną geometrią oraz w rozsiewacz typu Motyl. Z tym sprzętem pracuje przy odśnieżaniu i posypywaniu chodników oraz wąskich dróg gminnych na terenie Dęblina. W pozostałym okresie jest wyposażony w spe-cjalistyczną kosiarkę wysięgnikową PROCOMAS z głowicą z nożami tnącymi napędzaną hydraulicznie o szerokości 100 cm i wysięgiem do 3,85 m od osi ciągnika. Z tym osprzętem pracuje przy koszeniu poboczy dróg oraz innych terenów na których nie ma możliwości wykonania prac innym sprzętem.

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FIAT DUCATO

 Samochód ciężarowy Fiat Ducato o ładowności 1.5 t ze skrzynią samowyładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z pracami wykonywanymi przez Zakład Usług Komunalnych, a także do bieżącej obsługi klientów MZGK. Pracuje także przy zbieraniu śmieci ze śmietniczek ulicznych w Dęblinie. SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VOLKSWAGEN Samochód ciężarowy Volkswagen o ładowności 1 t ze skrzynią ładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z usługami świadczonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES 308D Samochód ciężarowy Mercedes 308D o ładowności 1,2 t ze skrzynią ładowczą. Jest wykorzystywany do wszelkich prac transportowych związanych z usługami świadczonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

KOSIARKA SAMOJEZDNA CRAFTSMAN Traktorek-kosiarka samojezdna wyposażona jest w silnik Briggs&Stratton o mocy 17,5KM, który został wyposażony w anty-wibracyjny system AVS, który obniża poziom drgań, zmniejsza jednocześnie hałas oraz wydłuża żywotność silnika. Mechaniczna przekładnia została wyposażona w 6 biegów w celu zapewnienia odpowiedniej prędkości do właściwej pracy kosiarki. Posiada dwunożowy system koszenia o szerokości 107 mm, a zakres wysokości koszenia wynosi 30-100 mm. Wyposażona jest w kosz o pojemności 200 l do zbierania skoszonej trawy.

URZĄDZENIE ROM 400 Urządzenie do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Przeznaczony do udrażniania wodą pod wysokim ciśnieniem kanałów o średnicy 50-200 mm. Pojemność zbiornika na wodę 400 l. Maksymalne ciśnienie 150 bar. Wydatek wody 40 l/min.